سرم مو

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ماسک کراتین اویل و ضد موخوره اوجی ایکس

495,000 420,750 تومان

ماسک مو کراتین اویل اوجی ایکس ogx keratin oil anti breakage mask با استفاده از کراتین های پروتئین، ساقه موهارو محکم میکنه و از شکنندگی و موخوره زدن جلوگیری میکنه.کراتین های پروتئین به عمق ساقه موها نفوذ میکنن و موهارو تغذیه میکنن. همچنین روغن آرگان موجود در این محصول از خشک شدن موها جلوگیری میکنه.این محصول به خاطر کراتین های پروتئین رفع وزی قوی هم داره. اثر این محصول مثل نرم کننده نیست که همون بار اول موهاتون رو کاملا نرم کنه بلکه بعد از چند بار این‌باره متوجه تغییرات مثبت در موهاتون میشید.روش مصرف:ماسک مو کراتین او جی ایکس را باید پس از شست‌وشوی موها روی کل مو قرار داده و به‌آرامی ماساژ دهید.پس از۳ تا ۵ دقیقه باید آن را کاملاً آبکشی کرد. یک یا دو بار در  هفته استفاده شود.


سرم موی ارکید اویل اوجی ایکس

340,000 306,000 تومان ناموجود

سرم موی ارکیده برای موهای رنگ شده و آسیب دیده به مانند یک اکسیر ساقه موهایتان را ترمیم میکند همینطور این سرم مورایحه مطبوع و ماندگاری روی موها دارد.


سرم موی مارولا اوجی ایکس

340,000 306,000 تومان ناموجود

سرم موی ماورایی مارولا اویل اوجی ایکس خواص اعجاب برانگیز روغن مارولا راآشکارا نشانتان میدهد.روغن مارولا( marula oil ) یکی از آن رازهای عجیب برای زیبایی است که آفریقایی ها تصمیم گرفتند آنرا به جهانیان نشان دهند.  .تقاضا برای این روغن طبیعی هر روز به طور قابل توجهی رو به افزایش است. روغن مارولا به علت ویژگی های پزشکی شگفت انگیز آن به عنوان اکسیر جوانی شناخته شده است که می تواند به شما در متوقف کردن زمان کمک کند و شما را برای همیشه تازه و جوان نگه می دارد.


دسته‌بندی