معجزه ی قطع ریزش مو مکمل پریورین
اکثر ما تا به الان دست کم یکبار در عمر خود ریزش مو داشته ایم یا با افرادی که ریزش مو داشتند برخورد داشتیم . ریزش مو علت های مختلفی دارد گاه و بی گاه اتفاق میوفتاد و مشخصا دردسر ساز میشود .این دردسر بزرگ یعنی ریزش مو گاهی بیشتر و بیشتر میشود تا جایی که ریشه در عوامل مختلف دارد و گاهی متخصصان پوست و موی مطرح دنیا هم نمیتوانند علت خوبی برایش بیابند و چه بسا راهکار عملی ای هم برای ریزش مویتان پیدا نکنند . در این مواقع چه راهکاری مثل یک فرشته نجات دهنده ی شماست ؟ دقیقا ! مکمل ها . اما چه مکملی ؟ در دنیای امروز روزانه هزاران مکمل برای پوست و هزاران مکمل برای مو تولید میشود مشخصا ما قادر به مصرف تمامی آنها نیستیم . در اینجا موی من با مقاله ای تحت عنوان یکی از بهترین مکمل های قطع ریزش مو یعنی مکمل پریورین به کمکتان می آید .


مکمل قطع ریزش مو پریورین چیست ؟

مکمل قطع ریزش مو و تقویت مو پریورین یکی از بی نظیر ترین مکمل های موی دنیاست که در آلمان و زیر نظر برند شناخته شده ی بایر تولید شده است . این مکمل نه تنها ابر قدرتی شناخته شده در قطع ریزش مو میباشد بلکه به شدت موهایتان را تقویت میکند ، احتمالا بعد از مصرف دوره ی این مکمل شگفت انگیز از تغییرات موهایتان شگفت زده خواهید شد . علاوه بر این طبق گفته ی خود کمپانی این محصول رنگدانه های مویتان را تقویت میکند و جلوی سفیدی زودرس موها را میگیرد ! پیشنهاد میشود برای تاثیرات مطلبوب تر این مکمل حداقل ۳ الی ۶ دوره از این مکمل استفاده شود البته این مکمل از همان ابتدا تاثیر گذاری خارق العاده خود را شروع میکند . مکمل پریورین که معروف به بمب تقویت مو هست میتواند انواع ریزش موها چه در بانوان و چه در آقایان را برطرف نماید .

مکمل پریورین برای چه مواردی توصیه میشود ؟
مکمل پریورین اورجینال بایر قادر است انواع ریزش موها را برطرف نماید چراکه ریزش مو علت های مختلفی مثل تغییرات هورمون ، وراثت ، کمبود ویتامین های مهم ، تغییرات آب وهوایی ، بیماری های ناگهانی و ... را دارد چراکه مکمل پریورین اورجینال غنی از عصاره ی جوانه گندم ، روغن ارزن ، ال سیستین ، پانتوتنات ، ژلاتین ، کلسیم ، بیوتین ، بعضی از ویتامین های خانواده B و سایز نیاز های مو تشکیل شده است.
ویژگی های شاخص مکمل پریورین :

☑️درمان نازکی تارموها
☑️درمان ریزش مو هورمونی و ارثی
☑️کاهش انواع ریزش مو و افزایش رشد مو
☑️بهبود خاصیت الاستیک مو
☑️تقویت رنگدانه های مو
☑️تقویت پوست و ناخن
☑️مناسب برای آقایان و بانوان
☑️تقویت ساختار و فولیکول موها
☑️محصول شرکت بایر المان که در تولید مکمل حرف اول را در دنیا میزند .
این مکمل رتبه بسیار بالایی در بین مکمل های خوراکی دارد .

ترکیبات اصلی مکمل پریورین اصل :
بیوتین _ بپانتین _ روغن جوانه گندم _ ارزن _ کلسیم _ ال سیستین _ ویتامین های B10 , B6

عصاره ارزن :
عصاره ارزن یک ترکیب قوی برای افزایش استقامت مو و جلوگیری از ریزش مو است . این ترکیب خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی دارد از خشکی و حساسیت و اگزامای پوست کف سر و اسکالپ میکاهد در نتیجه رشد موهای شما مطلوب تر میشود.

سیستین :

یکی از آمینه های اساسی برای تشکیل کراتین ساختار مو سیستین هست یکی از اصلی ترین مشکل موها کمبود این نوع پروتئین هست این محصول رشد موهارا بیشتر میکند و نازکی موها را رفع میکند .

بیوتین :

موهایتان را به شدت پرپشت و ضخیم میکند همچنین کم پشتی و کم حجمی و تنک و نازک بودن موهارا رفع میکند.


مکمل پریورین راه حلی برای ریزش مو هورمونی ؟
یکی از اختلالات شایع در خانم ها و آقایان تغییرات هورمونی است .عوارض ناخوشایند اختلال هورمونی شامل ریزش مو هم میشود همچنین تراکم موها را کاهش میدهد . ریزش موی اقایان معمولا به شکل خالی شدن کف سر و طاسی شکل میگیرد و ریزش مو خانم ها به شکل کاهش تراکم و حجم مو و نازک شدن موها ایجاد میشود.
در بانوان هنگام اختلالات هورمون های استروژن و پروژسترون و درنتیجه ازدیاد و افزایش هورمون های تستسترون ؛ ریزش مو کف سر و افزایش رشد موهای زائد بدن اتفاق میوفتد در آقایان نیز سطح هورمون DHT یا دی هیدروتستوسترون که یک هورمون آندروژن مردانه هست افزایش پیدا میکند ریزش مو اتفاق میوفتد . در مکمل پریورین از مواد هورمونی و شیمیایی اصلا استفاده نشده و با اصلاح سطح هورمون ها به تقویت ساختار مو و تقویت فولیکول های مو کمک میکند و یک درمان برای ریزش مو هورمونی شناخته شده .

عوارض مکمل پریورین

این مکمل فاقد مواد شیمیایی و مضر میباشد . درصورت داشتن بیماری زمینه ای خاص و یا مصرف داروی متفاوت قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید .

پریورین راه حل ریزش موی ارثی !
یکی از شایع ترین ریزش موها ریزش موی ارثی میباشد که ناشی از ژنتیک ، وراثت ، جنسیت و سن است .که در آقایان شایع تر است .این ریزش مو در سن های بالاتر شایع تر است اما ممکن است قبل ۳۰ سادگی هم شروع شود مکمل پریورین اصل بایر موجود در آنلاین شاپ موی من ریزش موی ارثی را درمان کرده و به رشد مجدد موها نیز کمک میکند

اسطوره قطع ریزش مو پریورین اصل

ترکیبات مکمل پریورین اصل بایر به طور کلی موجب قطع انواع ریزش مو میشود چراکه موها را از درون و بیرون تغذیه میکند موجب افزایش استقامت موها و فولیکول مو میشود همچنین با تقویت رنگدانه های مو از سفیدی مو جلوگیری میکند . به دلیل وجود ویتامین های B از ریزش مو جلوگیری میکند و باعث رشد مجدد مو میشود . علاوه بر اینکه ریزش مو را کنترل میکند موجب ترمیم ساقه و فولیکول مو نیز میشود . سیستئین داخل پریورین ناخن و کراتین مو را نیز تقویت میکند . بیوتین بپانتین داخلش عمیقا موها را تغذیه و پرپشت میکند و رشد موها را از ریشه تحریک میکند . برای آقایانی که کاشت مو و بانوانی که کاشت ابرو انجام دادند بی نظیر است . اگر در اثر بیماری هایی مثل کرونا دچار ریزش مو نیز شدید این مکمل برایتان معجزه است .

خرید مکمل پریورین اصل

برای تهیه مطمئن و سریع مکمل پریورین اورجینال از طریق وبسایت موی من کلیک کنید .
همینطور شما میتوانید در کنار این مکمل از سایر محصولات تقویتی با مشاوره با مشاورین ما استفاده نمایید ‌. این مکمل به تعداد های ۱۲۰ عددی و هم ۲۷۰ عدددی موجود میباشد البته این مکمل خارج از جعبه و به صورت ورق های ۳۰ عددی نیز قابل تهیه هستند .
نحوه مصرف این مکمل
درصورتیکه ریزش موی شدیدی دارید روزانه ۳ عدد به مدت حداقل ۱۲ هفته از این مکمل استفاده نمایید یعنی ۲عدد بعد از صبحانه و ۱عدد عصر و پس از ۱۲ هفته روزی یک عدد بعد صبحانه .
اما اگر ریزش موی کمی دارید و دنبال رویش مجدد هستید نیز میتوانید ۱ عدد پس از صبحانه مصرف کنید . این مکمل حداقل باید ۳ ماه مصرف شود و دوره درمان کامل این مکمل در حدود ۳ الی ۶ ماه تخمین زده شده است .