کدوم دور چشم برای من بهتره ؟
دور چشم یکی از حساس ترین بخش های صورت هست که نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به سایر صورت دارد . از جمله شایع ترین آسیب هایی که دور چشم می تواند ببیند ، پُف دور چشم، چروک دور چشم، افتادگی دور چشم و تیرگی دور چشم می باشد . که این آسیب ها با افزایش سن ممکن است شدید تر هم شود . البته در این میان یکسری علت ها مانند تغذیه ، محل زندگی و سبک زندگی هم بر این آسیب ها میافزایند .
به همین دلیل است که امروزه از کرم های مختلفی برای دور چشم استفاده  میکنند . بنابراین برای داشتن پوست دور چشم سالم ، صاف و بی نقص حتما باید سعی کنید از داشتن دور چشم غافل نشوید . در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین کرم های دور چشم برای درمان پف،چروک و تیرگی دور چشم آشنا کنیم .

پیشنهاد اصلی ما برند اولاین :
اولاین(برند لهستانی _ فرانسوی ) در لیست مراقبتی خود یک لاین تخصصی مراقبتی دور چشم دارد که خیلی تخصصی تر نسبت به برند های دیگر می تواندبا تمرکز بالا مشکلات دور چشم شما را رفع کند. این محصولات عبارتند از :
▪︎کرم لیفتینگ دور چشم گلد لیفت اولاین (حاوی طلا) برای رفع پف و چروک دور چشم
▪︎کرم دور چشم توتال لیفت لیزر افزایش استحکام پوست دور چشم و لیفت کننده و ضد چروک
▪︎کرم های روشن کننده دور چشم

کرم دور چشم لیفت کننده گلد (طلا) اولاین
این کرم دور چشم با بهره مند بودن از فناوری نخ طلا که برای درمان مشکلات پوستی به کار می رود . یکی از مهم ترین وجه تمایز این دور چشم با سایر دور چشم ها نیز همین تکنولوژی منحصر به فرد در این دور چشم می باشد . این کرم دور چشم حاوی هیالورونیک اسید هست که دارای هزاران خاصیت می باشد علاوه بر این داخل این دور چشم، طلا ، کمپلکس آرکانسیل ، کافئین و فیلتر های محافظ مقابل اشعه های UV .
با نگاهی اجمالی به ترکیبات این کرم دور چشم خواهیم فهمید که چقدر برای پوست دور چشم می تواند مفید باشد . آبرسانی بی نظیر ، کاهش پف دور چشم ، از بین بردن تیرگی های دور چشم ، سفت شدن سریع دور چشم تعداد کمی از فواید این دور چشم فوق العاده هست . شاید این سوال به ذهنتان رسیده باشد که آیا واقعا داخل دور چشم گلد لیفت اولاین طلا استفاده شده است ؟ در پاسخ باید گفت بله ، داخل این دور چشم نخ طلا وجود دارد . کاربرد نخ طلا به این صورت هست که در عمق کم به زیر پوست می رود و باعث می شود کلاژن سازی پوست تحریک شود .اگر در رابطه با کلاژن نمی دانید باید بگویم کلاژن یکی از اصلی ترین پروتئین های جوانسازی هست که با افزایش سن در پوست کاهش می یابد هر چه پوست کلاژن بیشتری داشته باشد پوست جوان تری هم داریم .داخل دور چشم گلد لیفت اولاین مجموعه بی نظیری از ترکیبات گیاهی مثل جلبک ، لامیناریا ، عصاره برگ فندق ، عصاره گل گندم و روغن اینکا اینچی اثرات بی نظیر دور چشم گلد لیفت اولاین هست . تا پوست دور چشم جوان ، صاف و بدون چروکی را برای شما فراهم سازد . کرم دور چشم گلد لیفت اولاین باعث کاهش چین و چروک های عمیق می شود و چین و چروک ها و خطوط ریز پوستی را از بین می برد ‌. بلافاصله پس از استفاده از دور چشم گلد لیفت کاهش پُف و سایه ی دور چشم مشخص هست . همینطور این دور چشم خاصیت ارتجاعی دور چشم را افزایش می دهد و باعث کاهش تولید ملانین دور چشم نیز خواهد شد پس درخشش طبیعی دور چشم را به شما باز می گرداند اگر به صورت منظم از این کرم دور چشم استفاده کنین پوستتان را سفت تر و صاف تر خواهد کرد . معمولا پوست های نرمال رو به خشک از این دور چشم استفاده می کنند .
دور چشم توتال لیفت لیزر اولاین
این دور چشم نیز از ایجاد چین و چروک و خطوط دور چشم جلوگیری می کند باعث کاهش عمق چین و چروک عمیق و شدید تر می شود . اگر به صورت مرتب این دور چشم را در روتین روزانه خود قرار دهید شاهد تاثیرات بی نظیری مانندِ بازسازی دور چشم ، رفع افتادگی پوست و ... خواهید بود .
دور چشم وایت پرستیژ فوردی اولاین :
کرم دور چشم فوردی اولاین یک کرم درمانی عالی برای رفع تیرگی دور چشم هست خوشبختانه هر جنس پوستی ای که داشته باشید این دور چشم مناسب شماست . این دور چشم آبرسانی قوی ای به پوست دور چشم شما دارد چرا که حاوی هیالورونیک اسید نیز می باشد . در این کرم دور چشم از کمپلکس ضد لک و روشن کننده Lumiskin TM 4D استفاده شده . بافت بسیار سبکی دارد . فیلتر uv داخل این دور چشم از پوست شما محافظت خواهد کرد ‌ .این کرم تیرگی های دور چشم شما را از بین خواهد برد .
سخن نهایی (چرا باید کرم دور چشم بزنم ؟ )
چشم مهم ترین عضو صورت هست که تاثیر بسزایی در زیبایی دارد دور چشم شما نقش و اهمیت زیادی در زیبایی چشمانتان دارد چشمانی زیبا با دور چشم ناسالم هیچگاه زیبا به نظر نخواهند رسید . از مزایای کرم دور چشم می توان به رفع چین و چروک ،جوانسازی ، پیشگیری از ایجاد خطوط ریز پوستی ، رفع لک ، تیرگی و گودی دور چشم ، درمان پف دور چشم و ... اشاره کرد .
لاین تخصصی کرم های دور چشم از برند اولاین و لالوکس توانایی و مهارت بالایی برای هر کدام از مشکلات  دور چشم شما دارد .