بی بی کرم چیست؟اگر علاقه به تهیه ی پرایمر،کرم پودر،ضدآفتاب و کانسیلر دارید،پس بی بی کرم که تلفیقی از تمام اینها هست خیلی به کارتان خواهد آمد.اولین بی‌بی کرم در سال ۱۹۶۰ در آلمان تولید شد.استفاده از یک کرم به جای چندین کرم باعث علاقه ی بی نهایت خانم ها به بی بی کرم هاشده .شاید باور کردن فواید بی بی کرم ها سخت باشه.

تفاوت بی بی کرم و سی سی کرم چیست؟ CC Cream مخفف “Color Correcting” است و برای یکسان کردن رنگ پوست استفاده می‌شود. برای لکه های پوستی ، آفتاب گرفتن و ...به وجود آمده می‌توانید از سی‌سی کرم استفاده کنید. بی‌بی کرم امابه علاوه خواص درمانیش ، قابلیت پوشانندگی دارد و دارای SPF برای دفاع در مقابل اشعه های مضر خورشیداست. هر دو این کرم‌ها پایه بسیار مناسبی برای آرایش هستند و شما را از کرم ضد آفتاب، پرایمر، کانسیلر و کرم پودر، بی نیاز می‌کنند و همچنین قدرت آبرسانی و نرم کنندگی هم دارند.

چگونه بی بی کرم را انتخاب کنم؟1)باتوجه به نوع پوست خود ، به طور مثال اگر پوست خشکی دارید بی بی کرم هایی که آبرسان هستند را بهتان پیشنهاد میدهم و اگر پوست چربی دارید بی بی کرم های مات کننده را پیشنهاد میدهم.2) میزان spf و درجه محافظتی بی بی کرم را بسنجید 3)با توجه به رنگ پوستتان بی بی کرم مناسب رنگ پوست خود را انتخاب کنید.

پیشنهاد ما به شما :بی بی کرم حلزون اولاین هست که در سایت موی من موجود هست ، این بی بی کرم رنگ نچرال و زیبایی دارد هم آبرسان هم مات کننده پوست،دارای خواص درمانی شگفت انگیزی و spf مناسبی هم هست.